Вы здесь

Как вам это нравится?

Церемония открытия музыкального конкурса Евровидение-2017 может пройти на территории Софии Киевской

Владимир Нечипорук, учредитель Ukrainian Fashion Week:

Я абсолютно за. Це митрополичий сад, який задуманий для світських заходів. Тут же приймали послів з усієї Європи. Інша справа, що я проти Євробачення як культури. Вважаю, що це повинно бути забороненим для людей. Але я максимально намагатимусь бути до всього дотичним. Нові технології, віжуали, врешті-решт, – це промоція України, з правильними геями. Геї не лякають, я їх люблю.

Вадим Васильчук, депутат Киевской городской рады:

Якщо не помиляюся, то на території Софії Київської неодноразово проводились заходи. Тому, якщо Євробачення не шкодить самій архітектурі або експонатам, які там знаходяться, завдяки звукам, то чому б не нагадати Європі про колиску української культури – Софійський собор як один з найдавніших соборів. Тому проведення заходу хоча б на Софійському майдані, якщо не самій території заповідника, буде великим плюсом.

Маргарита Сичкарь, учредитель благотворительного фонда «Камелия»:

Я против того, чтобы открытие Евровидения происходило на территории Софии Киевской. Считаю, что не надо путать духовные вещи с попсой. На ВДНХ! Это – идеальное место.

Георгий Коваленко, протоирей Открытого православного университета Святой Софии-Премудрости:

Я как раз вчера был у Нели Куковальской, директора Национального заповедника «София Киевская», когда у нее разрывался телефон по этому поводу. Во-первых, эта информация – недоразумение. Открытия Евровидения в Софии не может быть ни по техническим параметрам, ни по требованиям охраны памятников культуры. Ну, а желание организаторов познакомить участников и гостей столицы с нашими историческими памятниками можно только приветствовать, если это будет происходить цивилизованным способом.

Ольга Манькo, журналист программы «Абзац!» (Новый канал):

Заповідник Софія Київська, безперечно, хороша локація в тому сенсі, що розташований в центрі міста. Заодно туристи можуть і центром столиці насолодитись. Проте, як на мене, проводити таку церемонію на території монастиря – це дивно. Але рішення за адміністрацією заповідника. Їй вирішувати, чи пісенний конкурс вписується в атмосферу Софії, і гості ніяк не нашкодять пам'яткам архітектури. Насправді в Києві багато достойних і красивих місцин. Чи то Софіївська, чи то Контрактова площа, чи Парк слави на Арсенальній з красивим краєвидом на Дніпро. Я не знаю критеріїв відбору місця для церемонії відкриття, тому важко запропонувати альтернативу. Але однозначно – це має бути історична частина міста. Адже саме Євробачення пройде на лівому березі столиці в спальному районі. Тому дати шанс туристам розгледіти історичний, більш привабливий Київ, треба. Заодно і дороги відремонтують не лише на «Лiвобережці».

Александр Черницкий, первый заместитель председателя правления ЧАО «Мандарин Плаза»:

Не могу утверждать, но сомневаюсь, что это приемлемо для прихожан Софии. Мне кажется более уместным использование территории ВДНХ или Труханова острова, или же Гидропарка.

0

Выбор редакции

Comments