Вы здесь

Какие чувства у вас вызывает годовщина Революции достоинства?

Сегодня День Героев Небесной cотни. Это уже четвертая годовщина трагических событий на Майдане.

Вадим Васильчук, депутат Киевской городской рады:

Четверта річниця Революції гідності викликає суперечливі почуття! Я радію, що вижив і виховую  трьох дітей; мені соромно перед хлопцями, що винні в їхніх смертях досі не покарані. Ну, а розумом розумію, як ще багато нам потрібно зробити для змін! І обов'язково - пам'ятати, ми не маємо право забути!

Алексей Шершнев, генеральный директор медицинской компании ilaya:

Это знаковое событие для страны и общества. Готовность погибнуть ради справедливости, не будучи солдатом на фронте - навсегда изменило Украину. Эти изменения еще только начинаются, и только наши потомки смогут оценить по достоинству подвиг погибших и раненых. Именно эти простые украинцы и, конечно, герои АТО подарили мне веру в будущее Украины. Я склоняю голову!

Оксана Тюпа, председатель благотворительного фонда "Клуб Дивосвіт":

Річниця Революції Гідності - це подія, яка нагадує мені постійно про те, що потрібно і далі вставати, коли падаєш і не опускати руки. Часто чую таку фразу у роботі: "Наші хлопці не за те на Майдані гинули і зараз у АТО гинуть, аби ми платили хабарі, скаржились на життя, не хотіли б щось поміняти…" Як кажуть, все пізнається у порівнянні. Порівнюючи наше життя сьогодні і наше життя до Революції -  змінилось багато чого. У нас в країні війна, багато людей полишило країну, девальвація валюти... Але коли відбулися смерті людей, ці смерті нагадують, що нові цілі  - вони варті життя, і люди готові класти своє життя за мрію про майбутнє... То не маєш права скаржитись, не вірити, не намагатись змінити життя і кожен день на краще...

Екатерина Одарченко, основатель компании SIC Group Ukrainе:

Безусловно, такие даты заставляют нас системно задуматься о качественных сдвигах в стране, о росте в международных рейтингах. Становится очевидно, что реальная демократизация требует институционных изменений. Иной пусть не может дать основы для формирования сознательных политических элит. Цивилизованное партийное строительство - как основа для политических лифтов, институция лоббирования - как диалог власти и бизнеса, новая модель образования, реальная работа…

Андрей Кокотюха, писатель, сценарист:

Відчуття перемоги, яку здобули дорогою ціною. Завжди казав і повторюся: для мене загибель однієї людини однаково трагічна, як і загибель ста двох. Хто б що не казав, люди загинули не даремно. Після перемоги завжди починається відбудова, а це процес не одного року й навіть не чотирьох.

Геннадий Друзенко, соучредитель и руководитель Первого добровольческого мобильного госпиталя им. Николая Пирогова:

Прикро і боляче, а ще соромно дивитись в очі, тим хто поклав життя за Україну ці чотири роки...

0

Выбор редакции

Comments