Вы здесь

А у вас дома есть флаг Украины?

Житель Крыма Владимир Балух, который установил флаг Украины во дворе своего дома, получил тюремный приговор от оккупационных властей РФ за хранение боеприпасов

0

677

Алексей Толкачев, председатель фонда «Омріяна Країна»:

У мене є дуже особливий український прапор – величезний, зроблений власноруч. Його зшила дружина для етнофестивалю «Трипільске коло» ще у 2013 році – просто поєднали разом два кольорових полотна шириною по півтора метри. Так і вийшло, що наш прапор величезний – завширшки три метри, а довжиною – чотири. Ми дуже любимо брати його на різноманітні святкування, він часто виявляється найбільшим і привертає увагу дуже багатьох людей. Буває навіть так, що на площах черги людей вишиковуються, щоб сфотографуватися з нашим прапором. А ще на свята любимо з цим прапором на машині по вулицях Києва покататися. Реакція людей на такий прапор просто неймовірна! Між святами він лежить випраний і складений, чекає на наступну нагоду.

Руслан Кошулинский, заместитель председателя Верховной Рады в 2012-2014 гг.:

Державний прапор є. Коли з'явився, не пам'ятаю, бо приніс батько, якого вже нема… Другий, з підписами товаришів по службі, привіз зі сходу, але віддав друзям до музею. Піднімаємо на державні свята на будинку.

Геннадий Синцов, координатор общественного движения «Тут починається Київ»:

Державний прапор вдома у мене є, й не один. Прапор постійно зі мною з часів всеукраїнської акції «Україна без Кучми», це 2001 рік. Завжди брав його на масові акції у той період. Десь у той час вперше побував в Турції, де побачив шанобливе ставлення до державного прапору і флагштоки на кожній площі. Може, саме тому був ініціатором встановлення центральних районних флагштоків (2006 рік – площа перед Дарницькою адміністрацією, 2014-й – у парку «Позняки» та на в’їзді до мiкрорайону «Бортничі»). У 2014 році тримав прапор на найвищій точці нашого району, будинок «Корона». У тому ж році разом із активістами розмальовував найдовший прапор у нашому районі, на бетонному паркані вздовж проспекту Бажана. З початку 2000-х прапор вдома завжди висів в квартирі на стіні. Дійшло до того, що під час ремонту син попросив намалювати прапор на всю стінку у його кімнаті. Завжди є прапорець і в машині.

Андрей Худо, председатель совета директоров «Холдинга эмоций !Fest»:

Звісно є! Коли був маленьким, в кінці 1980-х і на початку 1990-х років, то з мамою брали прапор на мітинги. А зараз використовую на свята та сам вішаю його на фасаді будинку, як і прапор Євросоюзу – вони майорять поруч.

Алла Савченко, президент компании BDO Ukraine:

Да, конечно есть, и не один. Один подняли на флагштоке возле дома. Часто покупаю для подарка коллегам за рубежом.

Рауль Чилачава, автор и ведущий передачи «2 Лошадиные силы»:

Дома флага нет, но есть для автомобиля. Помню, что приобрел его под Евро-2012!

Анжелика Рудницкая, певица:

Так. У мене є прапори. Один висів на балконі ще з часів Революції гідності. Дуже витримали його дощі і вітри. А ще у мене є прапори, підписані українськими захисниками на передовій. Особливо пам'ятний – прапор, який я привезла зі Щастя влітку 2014 року. Він з підписами айдарівців, які воювали разом з моїм дядьком Олегом Михайловим, який героїчно загинув під Луганськом у липні 2014 року. Декого із тих, хто підписував, вже немає в живих. Цей стяг я показувала на багатьох концертах і зустрічах по всій Україні, з ним фотографувалися сотні людей. Це моя реліквія. І свідок трагічних і героїчних подій нашої новітньої історії. 

0

Выбор редакции

Comments