Вы здесь

А у вас дома есть флаг Украины?

Житель Крыма Владимир Балух, который установил флаг Украины во дворе своего дома, получил тюремный приговор от оккупационных властей РФ за хранение боеприпасов

Алексей Толкачев, председатель фонда «Омріяна Країна»:

У мене є дуже особливий український прапор – величезний, зроблений власноруч. Його зшила дружина для етнофестивалю «Трипільске коло» ще у 2013 році – просто поєднали разом два кольорових полотна шириною по півтора метри. Так і вийшло, що наш прапор величезний – завширшки три метри, а довжиною – чотири. Ми дуже любимо брати його на різноманітні святкування, він часто виявляється найбільшим і привертає увагу дуже багатьох людей. Буває навіть так, що на площах черги людей вишиковуються, щоб сфотографуватися з нашим прапором. А ще на свята любимо з цим прапором на машині по вулицях Києва покататися. Реакція людей на такий прапор просто неймовірна! Між святами він лежить випраний і складений, чекає на наступну нагоду.

Руслан Кошулинский, заместитель председателя Верховной Рады в 2012-2014 гг.:

Державний прапор є. Коли з'явився, не пам'ятаю, бо приніс батько, якого вже нема… Другий, з підписами товаришів по службі, привіз зі сходу, але віддав друзям до музею. Піднімаємо на державні свята на будинку.

Геннадий Синцов, координатор общественного движения «Тут починається Київ»:

Державний прапор вдома у мене є, й не один. Прапор постійно зі мною з часів всеукраїнської акції «Україна без Кучми», це 2001 рік. Завжди брав його на масові акції у той період. Десь у той час вперше побував в Турції, де побачив шанобливе ставлення до державного прапору і флагштоки на кожній площі. Може, саме тому був ініціатором встановлення центральних районних флагштоків (2006 рік – площа перед Дарницькою адміністрацією, 2014-й – у парку «Позняки» та на в’їзді до мiкрорайону «Бортничі»). У 2014 році тримав прапор на найвищій точці нашого району, будинок «Корона». У тому ж році разом із активістами розмальовував найдовший прапор у нашому районі, на бетонному паркані вздовж проспекту Бажана. З початку 2000-х прапор вдома завжди висів в квартирі на стіні. Дійшло до того, що під час ремонту син попросив намалювати прапор на всю стінку у його кімнаті. Завжди є прапорець і в машині.

Андрей Худо, председатель совета директоров «Холдинга эмоций !Fest»:

Звісно є! Коли був маленьким, в кінці 1980-х і на початку 1990-х років, то з мамою брали прапор на мітинги. А зараз використовую на свята та сам вішаю його на фасаді будинку, як і прапор Євросоюзу – вони майорять поруч.

Алла Савченко, президент компании BDO Ukraine:

Да, конечно есть, и не один. Один подняли на флагштоке возле дома. Часто покупаю для подарка коллегам за рубежом.

Рауль Чилачава, автор и ведущий передачи «2 Лошадиные силы»:

Дома флага нет, но есть для автомобиля. Помню, что приобрел его под Евро-2012!

Анжелика Рудницкая, певица:

Так. У мене є прапори. Один висів на балконі ще з часів Революції гідності. Дуже витримали його дощі і вітри. А ще у мене є прапори, підписані українськими захисниками на передовій. Особливо пам'ятний – прапор, який я привезла зі Щастя влітку 2014 року. Він з підписами айдарівців, які воювали разом з моїм дядьком Олегом Михайловим, який героїчно загинув під Луганськом у липні 2014 року. Декого із тих, хто підписував, вже немає в живих. Цей стяг я показувала на багатьох концертах і зустрічах по всій Україні, з ним фотографувалися сотні людей. Це моя реліквія. І свідок трагічних і героїчних подій нашої новітньої історії. 

0

Выбор редакции

Comments