Вы здесь

А вы бумажную прессу читаете?

По прогнозу Ericsson Netwotked Society Lab, цифровые медиа заменят всю печатную продукцию

0

116

Ирина Суслова, депутат Верховной Рады:

Сьогодні увесь обсяг інформації я отримую з інтернету та частково з ТБ. Тому не маю потреби купувати чи передплачувати друковані газети чи журнали. Отже, особисто я готова до повного переходу ЗМІ в електронний формат. Проте, очевидно, цей процес в Україні не буде таким швидким, як в таких країнах, як США чи Великобританія. Для цього слід довести рівень інтернетизації суспільства до стандартів розвинутих держав. В системі ринкової економіки паперові носії інформації існуватимуть, поки на них буде попит. На даний момент він ще існує, хоча динаміка до зменшення є очевидною.

Аминат Сулейманова, управляющий партнер юридической фирмы AGA Partners:

Лично я не читаю вовсе никаких печатных СМИ. Только электронные и только те материалы, которые мне интересны, порой даже не обращая внимания на ресурс, на котором они опубликованы. Я по-прежнему предпочитаю печатные книги, потому что чтение книги для меня ритуал и полное погружение. Пресса же всегда «на бегу» и когда есть время.

Александр Афонин, президент Украинской ассоциации издателей и книгораспространителей:

Читаємо я і моя дружина такі періодичні друковані видання, як «Дзеркало тижня», «День», «Сегодня», «Бульвар Гордона». Найближчі роки друковані ЗМІ будуть зведені до невеликого додатку до електронних видань і розраховані виключно на вікову категорію населення – після 50 років.

Елена Деревянко, вице-президент Украинской PR-Лиги:

Специфика моего рода деятельности в том, что печатные версии СМИ мы в любом случае закупаем для потребностей аналитического отдела нашего агентства. А для себя я иногда покупаю те номера, где выходят мои интервью или статьи. В целом же, принт будет существовать как минимум в формате глянца или изданий для аудитории старшего возраста, хуже воспринимающей информацию с электронных носителей.

Анна Заклецкая-Бурак, солистка группы «Врода»:

Доступ до великої кількості інформації в цифровому вигляді – велика перевага сучасного світу, як на мене. Це зручно в сенсі оперативності, кількості, різноманіття та таких ситуацій, коли, скажімо, в подорож хочеться взяти декілька книжок, а у електронному пристрої вони не займають місця і не важать кілограми додаткового багажу, плюс це, певною мірою, екологічно. Проте відчуття книги в руці – це щось особливе... Тому, якщо є можливість почитати паперову книгу, я віддаю перевагу саме їй. Щодо журналів – передплачую «Колесо Жизни». Не відмовляюсь від безкоштовних газет, які часто розповсюджують серед машин в заторах. «Колесо Жизни» завжди наповнене цікавою інформацією для розвитку у тій галузі, яка мені цікава, а безкоштовні газети можна проглянути в перерві на каву заради загального розуміння тенденцій суспільного настрою та ступеню близькості виборів у країні.

Александр Красовицкий, генеральный директор издательства «Фолио»:

Только «Новое время». В остальном мире газеты и журналы не умрут. А у нас умрут!

0

Выбор редакции

Comments