Вы здесь

А вы что посоветуете посмотреть?

С 22 по 30 октября в Киеве пройдет 46-й международный кинофестиваль «Молодость»

Анжелика Рудницкая, певица:

Я люблю «Молодість». Шаную організаторів за багаторічну наполегливість, незламність, любов до кіно. За те, що тримають планку і знайомлять нас із сучасним світовим кінематографом. Цього року не зможу побувати на фестивалі – буду у відрядженні за кордоном із благодійними концертами у підтримку дітей сходу України.

Алексей Толкачев, председатель правления фонда «Омрияна Краина»:

Минулого року я не лише відвідував кінофестиваль «Молодість», але навіть брав у ньому участь як продюсер короткометражної стрічки «Міна». Але минулого року вже здавалося, що Київ втратить цю подію, яка вже стала кіномистецьким символом міста. Не секрет, що влада практично жодної допомоги не надавала, і минулого року йшли розмови про припинення фестивалю. Тому я неймовірно радію, що Київ не втратив «Молодість», що фестиваль продовжується і виведе на орбіту нові твори і нових кіномитців. Сподіваюся, що цього року фестиваль проводитиметься не лише коштом ентузіастів і спонсорів, але й зусиллями київської міської влади.

Влада Литовченко, директор Вышгородского культурно-исторического заповедника:

Я рада, что опять стартует 46-й Международный кинофестиваль «Молодость», который пройдет в столице Украины. C 22 по 30 октября наш любимый город превращается в рай, в праздник кино. Новинки киноиндустрии будут обсуждать и киногурманы, и новички – перспективные актеры, режиссеры и операторы. Фестиваль – это прекрасный повод открыть новые таланты. Но, к сожалению, в этом году у меня не получится быть зрителем «Молодости». Всем киевлянам и гостям столицы очень рекомендую стать частью данного кинофестиваля. Я посмотрела программу «Молодости» – она роскошная, можно ходить хоть на каждый сеанс. Но, конечно, я рекомендую «Тени забытых предков» Параджанова. Этот фильм стал судьбоносным не только для его актеров, но и для всей отрасли – для всей украинской киноиндустрии. 

Яна Дашковская, координатор проектов  благотворительного фонда «Запорука»:

Фестиваль «Молодість» мені цікавий скоріше не як фаховий конкурс з пошуками новаторських рішень, а як можливість побачити якісні фільми, які не завжди доходять до прокату, та потрапити на допрем’єрні покази довгоочікуваних картин. Зазвичай обираю декілька стрічок з програми, які хочеться побачити найбільше. Цього року, наприклад, точно планую подивитися українські документальні фільми «Мустафа» та «Лобановський назавжди» про культових персоналій сучасності – Мустафу Джемілєва та Валерія Лобановського. Про першого з них знаю недостатньо, і це потрібно виправляти, а про другого, зважаючи на захоплення футболом, можливо, навіть забагато, і, взагалі, хотілося б порівняти створені режисерами образи з тими, які склалися про цих людей у мене. Також відзначила для себе «Аустерліц» Сергія Лозниці про байдужість сучасних відвідувачів колишніх концтаборів та фаворита глядачів Одеського кінофестивалю «Хто палає, палає, палає…», знятого у одному з найулюбленіших жанрів трагікомедії. 

Наталья Лигачева, шеф-редактор портала «Детектор медиа»:

Я в этом году специально беру отпуск, чтобы походить на просмотры «Молодости», так как во время работы вырваться не удавалось уже третий год, что было очень обидно. Смотреть намерена прежде всего национальную и внеконкурсную программу. Конечно, очень хочется посмотреть конкурсные работы, но разорваться невозможно. Хочу увидеть, конечно же, новый фильм  Лозницы «Аустерлиц» в рамках специальных событий. «Мариуполис». Еще «Персональный покупатель» Оливье Ассаяса, который вызвал бурю противоречивых реакций в Канне в этом году. А также фильм Марты Месарош «Непогребенный».

Октябрина Лисовская, управляющий партнер группы социального бизнеса О2:

Кінофестиваль «Молодість» є одним із основних та значущих заходів культурної дипломатії України. І ще він – місце зустрічі із друзями, партнерами. Кожного року програма ставить у кут, бо сісти на декілька стільців одразу неможливо. Обов’язково хочу подивитися «Бакалаврат» та «Мустафу».

Катерина Дьяченко, основатель Ladmira Foundation:

Благодаря в том числе кинофестивалю «Молодость» в Украине талантливые режиссеры, звукорежиссеры, актеры и люди, которые делают не только украинское кино, имеют возможность показать свои труды тем, кто к кино не равнодушен. Я очень хочу посмотреть фильмы «Велопортреты», «Запаморочення», «Кровь и Цвях», звуком в которых занимался мой знакомый. На мой взгляд, Украина уже создает фильмы, которые по качеству могут занять достойное место в библиотеках киноманов и тех, кому просто нравится интересное кино.

0

Выбор редакции

Comments