Вы здесь

А вы какие слова найдете для волонтеров?

С 5 декабря 1985 года во всем мире по инициативе ООН отмечается Международный день волонтера

Ирина Мерлени, олимпийская чемпионка по вольной борьбе:

У мене є знайома – волонтер Марта Шпак, заслужена артистка України, співачка. Восени 2016 року вона здійснила два тури на схід України в зону АТО. Своїми піснями на передових лініях оборони вона підіймала дух військовим та місцевим жителям, які проживають в зоні боїв. Із 2014 року вона неодноразово бере участь у благодійних концертах у Канаді, потім зібрані там кошти йдуть на лікування українським бійцям. Є дуже хороша подруга Алла Хілько – організаторка соціальних проектів. З початком бойових дій на сході України вона організувала соціальну акцію «Авто-кінний  марш» у Вишгородському районі. На зібрані кошти від акції було закуплено зимове взуття, термобілизна, шкарпетки, тощо, для військових, які перебувають на сході країни. Також я сама особисто їздила в зону АТО. На сьогоднішній день підтримую волонтерів, які їдуть на схід України, передаючи смаколики – як військовим, так і в дитячі будинки, якими опікуються військові та волонтери. Вітаю усіх волонтерів з Міжнародним днем волонтера! Бажаю наснаги, віри у справу, якій ви присвячуєте свій час, терпіння та натхнення! Нехай бог завжди оберігає та підтримує вас!

Вадим Васильчук, депутат Киевской городской рады:

Зараз слово «волонтерство» більше асоціюється з допомогою війську. Проте знаю багатьох волонтерів, що допомагають в громадському житті. Сам займався волонтерською справою і в громадській організації, і для військових. Хотів побажати волонтерам – бути, не зважаючи ні на що і ні на кого. Адже допомога волонтерів – неоціненна.

Октябрина Лисовская, управляющий партнер группы социального бизнеса О2:

Волонтерство – це служіння, це рівень відповідальності та усвідомлення людиною своєї місії змінювати світ на краще. Мені пощастило, бо мене оточують саме такі люди. Дякую вам за можливість подякувати нашій команді волонтерів «Сонячні листи», які вже три роки намагаються зробити світлішими та добрішими свята для дітей загиблих героїв України: Глібу Лісовському, Оксані Левицький, Ользі Корнюшиній, Тетяні Кабаковій, Лілі Береговій, Ользі Пашневій. Уклін друзям командам «Таруханівська січ», «Мольфар», «Жовтий автобус», «Справжні воїни Світла».

Слава Соломка, телеведущий:

Для меня яркий пример волонтерской деятельности – это то, что делает Сергей Притула. Он это делает с огромной самоотдачей, хотя так он делает все, за что берется! Когда только начались боевые действия на востоке Украины, он в определенные дни по десять часов сидел на телеканале и собирал финансовую и прочую помощь для бойцов. У нас в стране, к сожалению, наступило абсолютное разочарование и недоверие к власти.  Поэтому и появилось столь мощное волонтерское движение во всех направлениях. Небезразличные люди помогают армии, тяжелобольным, переселенцам и так далее. Волонтерское движение – это диагноз абсолютной импотенции власти и безжизненности государственного аппарата. Именно потому, что эти два института не работают, на волонтерской основе неравнодушным гражданам приходится все тянуть на своих плечах.

Наталка Карпа, певица:

Хочу передати вітання всім волонтерам України, бо якби не вони – не знаю, що б було, навіть страшно подумати! Низький уклін і респект людям, які краплину до краплини збирають і перетворюють на речі, які так потрібні нашим хлопцям на передовій, тим сім'ям, які втратили годувальника... Звісно, що знаю багато таких людей – волонтерів. Мене вразила сім'я з Дніпра, яка колись допомагала тепер моєму вже офіційному чоловіку Титановому Джексону (це його позивний) після поранення... Тепер ми друзі, і я пишаюся ними, бо вони справжні, щирі! І це не слова, це підтверджено діями в найважкі моменти життя.

Валерий Кондрук, президент компании «Фармпланета»:

Майдан изменил нас всех, и одно из наиболее позитивных изменений – это формирование гражданского общества, характеристикой которого является активная гражданская позиция и солидарность людей. Именно с зарождением гражданского общества в нашей стране появилось такое явление, как волонтерство. Сейчас практически у каждого украинца есть какое-то общественно значимое дело, в которое он вовлечен. К сожалению, поводов для этого в последнее время в нашей стране было предостаточно. Мы сами, я и сотрудники «Фармпланеты», активно помогаем пострадавшим в зоне АТО, батальону «Айдар», больницам и детским домам. Мы объединились и создали общественную организацию «Украинский ранок». И хотя это только начало формирования гражданского общества, уже есть понимание и осознание каждым того, насколько это важно – быть активным, не стоять в стороне и помогать другим. Впереди еще много вызовов и уроков, но я хочу поблагодарить всех за то, что, получив эти уроки, мы все сделали правильные выводы и стали теми, кем мы есть уже сегодня.

0

Выбор редакции

Comments