Вы здесь

А вы какое отношение имеете к кассовому рекорду?

Военная драма «Киборги» установила новый рекорд для украинских фильмов по кассовым сборам в первый уикенд, собрав 8 млн 186 тыс. 701 грн

Наталка Карпа, певица:

Не люблю фільмів про війну... Люблю про кохання, мир, позитив! Але цей фільм рекомендую до перегляду кожному поважаючому себе українцю! Ох, як глибоко копнув режисер фільму Axтем Сейтаблаев – просто і геніально! Які круті діалоги, їх треба розбирати на цитати: «Садок вишневий коло хати... в серці кожного». Мій чоловік Євген Терехов– «Титановий Джексон» розповідав, що на фронті без гумору не обходилось, ніяк в голові це не вкладалось: які жарти, коли навколо війна? Тепер розумію! Ахтем чудово доніс, адже з іншим підходом, справді можна було б збожеволіти! Дякую всім причетним до створення цієї стрічки! Це наше достойне, правда, дуже болюче, надбання!

Олесь Маляревич, депутат Киевской городской рады:

Еще не успел, обычно смотрю фильмы через две-три недели после начала проката, чтобы было меньше людей в зале. Знаю, что люди, посмотревшие фильм «Киборги», находятся под огромным впечатлением. Режиссер сумел передать весь драматизм этого эпизода войны на Донбассе. Уверен, дальше будут фильмы и об Иловайском котле, и об историях конкретных людей, непосредственных участников войны. Такие фильмы нужны, люди должны знать.

Владимир Нечипорук, учредитель Ukrainian Fashion Week:

Фільм «Кіборги» дивився на прем’єрі в «Блокбастері» на Петрівці. Фільм не відпускає. Серпень, Субота, Старий, Мажор, Гід досі перед очима. І «Гуцулка Ксеня» нон-стопом в голові… Війна триває і неможливо сприймати це як просто кіно. Це скоріше художня документалістика. Ще не було часу для мистецького переосмислення. Ще не подорослішали сироти, ще вдови не зняли жалобу, ще досі скам'янілі обличчя батьків... В душі вирують найсуперечливіші почуття: любов до батьківщини, вдячність нашим і люта ненависть до орків і руського міра…

Богдан Яременко, председатель правления благотворительного фонда «Майдан іноземних справ»:

Ще не бачив. Дуже хочу. Десь на днях обов’язково піду!

Геннадий Друзенко, соучредитель и руководитель Первого добровольческого мобильного госпиталя им. Николая Пирогова:

Подивився. Навіть двічі. Вперше — в Одесі, у товаристві бойових побратимів. Показ цієї чудової стрічки стає маніфестацією тієї іншої Украіни, яку зачав Майдан і яка народилась в боях на сході України. Яка поки почувається чужою як у владних кабінетах, так і серед професійних революціонерів та непрофесійних борців з корупцією. Але «Кіборги» та повні зали, які стоячи аплодують і творцям фільма і їхнім прототипам, свідчать: нова Україна вже народилась. Їй просто залишилось відвоювати Київ, водночас стримуючи ворога на сході.

0

Выбор редакции

Comments