Вы здесь

А вы кого поздравлять будете?

Начиная с 2014 года в нашей стране 14 октября отмечается День защитника Украины

0

346

Вадим Васильчук, депутат Киевской городской рады:

Завтра в парку «Перемога» буде проходити «Козак-квест», де я буду вітати молодь, учнів, які братимуть у ньому участь, зі святом. Також цього дня у нас буде просвітницький захід на озері Радунка для місцевих мешканців, щоб розповісти про Покрову, свято українського вояка – захисника України. Адже це свято, яке нещодавно призначили, тому для багатьох воно ще в новинку. В минулому році на такий захід до нас завітали вояки АТО, тому, якщо й в цьому році вони будуть, то ми обов’язково будемо їх вітати. А ще обов’язково відвідаємо пам’ятники, які є в нас на мікрорайоні, щоб вшанувати тих, хто вже поклав своє життя, захищаючи Україну.

Октябрина Лисовская, управляющий партнер группы социального бизнеса О2:

Для нашої родини це велике свято! Як козаки ми шануємо Велику Покрову, як дар заступництва та любові божої матері до нашого роду, нашої країни. Вклоняємось нашим захисникам, які заслоняють наш мирний побут власним тілом. Тож вітати будемо друзів, які вартують, батька, старших чоловіків у родині, чоловіка та сина.

Андрей Худо, председатель совета директоров «Холдинга эмоций! Fest»:

Власне, буду вітати захисників вітчизни! Людей, які, ризикуючи власним життям, захищають рідну землю, близьких людей та загалом наш народ. Таких колег і друзів стає все більше в наш час, і їм глибока шана та повага! А бажати буду миру – це те, що всім нам важливо і потрібно!

Андрей Кокотюха, писатель:

Спеціально – нікого. Свято молоде, актуальне, особливо в де-факто військовий час. За можливість святкувати треба й дякувати захисникам. Згадуючи загиблих мовчки. І не перетворювати свято в аналог дня радянської армії.

Сашко Лирнык, ведущий «Казки Сашка Лирныка» (UA Перший):

Я вже сьогодні вітав. Мав два виступи в школах. Дітям розказував про це свято, а завтра сина буду вітати. Він у мене патріот!

Наталка Карпа, певица:

Звичайно, що першого вітатиму свого чоловіка, він не просто мій герой, він справжній захисник нашої землі! Як на мене, то вітати треба не лише військових, але й людей, які дотичні до оборони і захисту нашої держави!

0

Выбор редакции

Comments