Вы здесь

А вы на что потратили бы деньги?

Профицит городского бюджета Киева по итогам восьми месяцев 2017 года составил 1,5 млрд гривен

Алла Шлапак, член комиссии Киевской городской рады по вопросам бюджета и социально-экономического развития:

Сегодня есть ряд проблем в здравоохранении: дефицит медикаментов; не завершенные работы по ремонту 12-й больницы, 7-й детской, приемного отделения больницы скорой помощи. По образованию: надо завершить историю с ремонтами спортзалов, два года стоят недоделанные спортзалы, и дети там не занимаются. Я назвала вещи, которые можно успеть сделать до конца года и это было бы правильно!

Алексей Толкачев, председатель правления фонда «Омріяна КраЇна»:

Надзвичайно важливо використати профіцит міського бюджету із максимальною користю для стратегічного розвитку міста. Тобто, його не можна проїсти черговим перекладанням плиточки на тротуарах! На мій погляд, необхідно було б вкластися в розвиток технопарків та інноваційних інкубаторів. Необхідно побудувати муніципальні паркінги на кінцевих станціях метро, щоб дати можливість людям пересідати на громадський транспорт при в’їзді до Києва. Необхідно відновити систему дитячих садочків, щоб кияни хотіли й могли народжувати дітей. Необхідно розширити систему роздільного поводження зі сміттям. Як на мене, пріоритетних завдань чимало, а профіцит і не такий вже великий. Але він може стати добрим початком великих змін.

Татьяна Рамус, телеведущая:

Думаю, нет таких направлений, куда не нужно направить дополнительные средства. Но, в первую очередь, нужно заняться бездомными животными.

Вадим Васильчук, депутат Киевской городской рады:

Оскільки я депутат міської комісії по освіті, науці та спорту, то я б, звичайно, більше кошів направляв у цьому напрямку. У нас існує величезна проблема з дошкільними закладами і нам завжди говорять про те, що не має грошей, а виявляється, що є 1,5 мільярда економії. Мені здається, що тільки сліпий не бачить, що освітню проблему треба вирішувати. Кожного разу ми говоримо проте, що у нас не має достатньої кількості дошкільних закладів. Йде розмова, що є проблема в бюджеті зі шкільними навчальними закладами – багато класів є переповненими, а є такі школи, які треба відновлювати! Окрім того, особливу увагу варто приділити саме молоді та спорту. Освіта «з’їдає» спорт і молодь, бо вона настільки глобальна, що молодь і спорт у нас побіжно сприймають. У нас чомусь вважають, що молоддю повинні займатись школи, а ще – спорт. А молодь – це ж наш рушій! Потрібно кошти виділяти саме на молодіжні програми, на мікро-гранти для творчої, креативної молоді.

Анжелика Рудницкая, певица:

Вважаю, що додаткові кошти варто направити на збереження та реконструкцію старого Києва!

0

Выбор редакции

Comments